"Pane Kleine, chtěl bych Vám poděkovat za Vaše dvoudenní školení formou povídání a i za osobní rady. Snad nikdo se netěší na nějaké školení, ale Vaše forma předání informací je skvělá. Zažil jsem školení ve fabrice, v D2D společnosti i na pozici prodejce v obchodě, ale nikdo neuměl podat to, co lidem pomůže v růstu, tak jako Vy. Z nikoho nejde cítit taková lehkost podání informací. Ještě jednou děkuji a doufám v další osobní setkání."
Petr Nauš
HP TRONIC spol. s r.o.
"Skutečně kvalifikovaný lektor. Obrovské znalosti podložené příklady z praxe. Poprvé mám dojem, že si mí zaměstnanci odnesli opravdu přínosné poznatky. Velmi inspirativní. Mohu rozhodně doporučit. Klidně si na mě vyžádejte kontakt, potvrdím vám to i osobně."
Petr B.
ředitel společnosti PK-O, Brno
"Oceňuji jedinečně otevřený a přínosný přístup. Seriózní jednání, nadhled a znalosti."
Petr Kučera
manager
"Moje recenze je, že najít v dnešní době někoho, kdo opravdu pomůže, je vážně těžké. Mít hlavu plnou nápadů je fajn, ale nestačí to. Díky, že jste jim dal tvar."
Kateřina Malá
designer
"Rád konstatuji, že oslovit Vás, bylo dobré rozhodnutí. I když byla některá Vaše doporučená opatření poněkud tvrdá, nakonec fungovala. I vzhledem k našim dále pokračujícím poradenským vztahům, Vás mohu všem jen vřele doporučit."
Aleš K.
majitel společnosti
"Mrzí mě, že povaha toho, co jsme spolu řešili, mně pro recenze nedovoluje zveřejnit jméno mé ani mé firmy. Nikdo se rád nechlubí svými problémy. Ovšem přesto by bylo chybou nenapsat, jak zásadně prospěšný byl Váš zásah pro další - nyní už stabilizované - fungování mého podniku."
J.H.
D., s.r.o.